Succubus Blues BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...things on the essential list: vodka, Nine Inch Nails, a steady supply of mortal men, and an all-purpose bitchy attitude.
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Poll
Станете наши приятели!
Разяснения за темите EmptyНед Май 09, 2010 5:36 pm by demon lust
В тази тема можете да оставите линк и банер към вашия сайт, блог или форум, за да …

Comments: 11
Кандидатствай за модератор
Разяснения за темите EmptyСъб Май 08, 2010 8:06 pm by demon lust
Време е за малко работа! Всеки потребител, който има желание и отговаря на някои …

Comments: 0
Връзка с нас
Разяснения за темите EmptyСъб Май 08, 2010 7:40 pm by demon lust
Здравейте, съфорумници smile В тази тема ще можете да откриете начини за връзка с …

Comments: 0
Правила
Разяснения за темите EmptyСъб Мар 13, 2010 10:10 pm by C.Angelline
Мразя да съм гадния администратор, но без някакви правила не може. Все пак дори …

Comments: 1
Мнения, критики, препоръки
Разяснения за темите EmptyПет Апр 09, 2010 10:24 pm by demon lust
В тази тема свободно ни давайте своите препоръки, критики и нови идеи за развитието на форума. Всяка ваша идея ще бъде разгледана.

Comments: 0
Приятели на форума
free forum
Разяснения за темите 22daf41b540a Разяснения за темите 34ih7uu baner Разяснения за темите 16610203Училище за вампири Белязана House of Night фен форум

 

 Разяснения за темите

Go down 
АвторСъобщение
C.Angelline
Silky, court-trained liar
C.Angelline


Брой мнения : 16
Join date : 09.03.2010
Местожителство : Saint City

Разяснения за темите Empty
ПисанеЗаглавие: Разяснения за темите   Разяснения за темите EmptyЧет Май 06, 2010 3:43 pm

Тук нещата вече се разделят:
-за по-малки произведения (стихотворения, поеми, есета, кратки разкази, т.н.) - по една тема на потребител, в която са и произведенията, и коментарите;
-за по-големи истории (които са с много глави) - една тема с името на историята и още една тема, в която да са коментарите.

Относно възрастовите ограничения. Не всички истории са розови зайчета и пухкави облачета, знам това. Всеки потребител носи отговорност за думите, които показва в този форум. Не знам на каква възраст ще са потребителите ни, но все пак моля авторите да се замислят, че може да има и по-малки читатели. Ако възнамерявате по време на цялата история да има "горещи" сцени или насилие, сложете някакво ограничение още в заглавието (от рода на 16+ или 18+, по ваше усмотрение). Ако пък само отделни части имат нужда от червена точка, предупреждавайте в началото на поста си, за предпочитане с по-забележим шрифт. Не искам травмирани деца (;

Знам, че всички искаме думите ни да получат внимание, затова ви моля да бъдете толерантни и да се опитвате да обръщате внимание на всички. Аз лично предпочитам малко полезна критика пред безсмисленото "Супер е!" или "Браво, очаквам още!", но все пак препоръчвам да бъдете деликатни в коментарите си. Ако някой не е достатъчно добър за вкуса ви, трябва да го насърчите да се развива (:

Отново: стойте от правилната страна на границата изкуство/пошлост. Всякакви оплаквания - на администраторите.
Върнете се в началото Go down
https://crimsonangelline.wordpress.com/
 
Разяснения за темите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Разяснения за темите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Succubus Blues BG :: На дневна светлина :: Лично творчество :: Текстове-
Идете на: