Succubus Blues BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...things on the essential list: vodka, Nine Inch Nails, a steady supply of mortal men, and an all-purpose bitchy attitude.
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Poll
Станете наши приятели!
BLooDyKiSs EmptyНед Май 09, 2010 5:36 pm by demon lust
В тази тема можете да оставите линк и банер към вашия сайт, блог или форум, за да …

Comments: 11
Кандидатствай за модератор
BLooDyKiSs EmptyСъб Май 08, 2010 8:06 pm by demon lust
Време е за малко работа! Всеки потребител, който има желание и отговаря на някои …

Comments: 0
Връзка с нас
BLooDyKiSs EmptyСъб Май 08, 2010 7:40 pm by demon lust
Здравейте, съфорумници smile В тази тема ще можете да откриете начини за връзка с …

Comments: 0
Правила
BLooDyKiSs EmptyСъб Мар 13, 2010 10:10 pm by C.Angelline
Мразя да съм гадния администратор, но без някакви правила не може. Все пак дори …

Comments: 1
Мнения, критики, препоръки
BLooDyKiSs EmptyПет Апр 09, 2010 10:24 pm by demon lust
В тази тема свободно ни давайте своите препоръки, критики и нови идеи за развитието на форума. Всяка ваша идея ще бъде разгледана.

Comments: 0
Приятели на форума
free forum
BLooDyKiSs 22daf41b540a BLooDyKiSs 34ih7uu baner BLooDyKiSs 16610203Училище за вампири Белязана House of Night фен форум

 

 BLooDyKiSs

Go down 
АвторСъобщение
BLooDyKiSs
lonely soul
BLooDyKiSs


Брой мнения : 1
Join date : 13.05.2010
Age : 29
Местожителство : The Vampire City

BLooDyKiSs Empty
ПисанеЗаглавие: BLooDyKiSs   BLooDyKiSs EmptyСъб Май 15, 2010 3:41 pm



Името ми е Силвия, но за всички настоящи и бъдещи съфорумчета съм Силве/и или Силвър (както си изберете, но лично предпочитам Silver).
Живуркам си в София, на 15 съм, зодия риби, нямам братя/сестри... Едва ли ви трябва повече административна информация?! Laughing

Почвам с "по-интересното":

Обожавам да чета! Ама направо съм вманиачена... жертвам си спокойствието за една хубава книга! (хаха)
През другата част от времето съм с химикалка и лист в ръка, пишейки поредната щуротия... xD
Без музика не мога да живея! Просто убивам някой, ако ми пипне мп4 плеъра. xD
Слушам предимно рок и хаус. Иначе за разнообразие - метъл, поп, хип-хоп.
Заклет привърженик на Nickelback! xD
Мразя да ми се ровят в нещата. (както материални, така и не)
Дай ми само да пътувам... Чувствам се перфектно настанена в кола и нямам нищо против да обиколя всичките 7 континента на четри колела. (само пари някой да даде хD)
Голям мързел съм и това се отразява на нервите на доста хора... XD
Мога да я карам цял живот на McDonalds, KFC, сладолед, шоколад и кока-кола. xD
Обичам всички животни без насекоми...
През 80% от времето съм с идиотска усмивка на уста и имам съмнението, че много познати ме мислят за луда.
Първите 5-10 минути от запознанството с човек съм като дърво... Мълча, слушам и гледам като бавноразвиваща.
Попринцип съм търпелив и кротък човечец (дори скучен), ама да нямате късмета да ме удари лигавата вълна, докато съм около вас... Става опасно!!! xD
Имам клаустрофобия от асансьори.
Иначе обикновен страх - от височини, от пиратки, бомбички и т.н.


Желаещите да питат, са свободни да ме засипват с въпроси.
Не хапя! (поне нe през повечето време Smile )

Върнете се в началото Go down
 
BLooDyKiSs
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Succubus Blues BG :: Дверите на Ада :: Queen Anne-
Идете на: